O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą mogli skorzystać. Publikuję, bowiem lubię, ale i z powodu tego, że pragnę poprawiać osobisty warsztat – dlatego jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, natomiast co więcej krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i podziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka przyjemnych minut, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt postrzegania oraz różne zapatrywania, dlatego też zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem kilku słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki takim komentarzom jestem w stanie się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na początek parę tekstów – a kiedy się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dosyć spory, dlatego też wierzę, że każdy będzie mógł wypatrzyć w tym miejscu coś dla siebie!