Biuro rachunkowe Marki – profesjonalne wsparcie w zakresie księgowości

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Biuro rachunkowe Marki od wielu lat prowadzi kompleksowy zakres usług w zakresie szeroko rozumianej księgowości. Podejmujemy współpracę z różnymi podmiotami gospodarczymi. Oferujemy profesjonalne świadczenie usług, dając jednocześnie gwarancję poniesienia odpowiedzialności za prawidłowe prowadzenie ksiąg i wszelkiego rodzaju rachunków, które są nam powierzane.
Biuro rachunkowe Marki działa w oparciu o wszelkie panujące w Polsce rozporządzenia i zgodnie z aktualnymi ustawami regulującymi działalność biur rachunkowych.

Biuro rachunkowe Marki – co wchodzi w zakres naszej atrakcyjnej oferty?

Biuro rachunkowe Marki oferuje elastyczną działalność, w ramach której każdy może skorzystać z naszych usług. Usługi księgowe, jakie świadczymy, są na najwyższym poziomie, a także są indywidualnie dostosowywane do wymogów i oczekiwać każdego zleceniodawcy.
Cennik świadczonych przez nas usług także jest dopasowywany do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Każda powierzona nam sprawa i zlecenie są szczegółowo rozpatrywane, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni rodzaj współpracy do każdego ze zleceniodawców.
Nasze usługi obejmują rzetelne prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów, rozchodów. Zajmujemy się także rozliczaniem ryczałtu od ewidencjonowanych przychodów, rozliczamy się także w Państwa imieniu z Urzędem Skarbowym,, Prowadzimy także rozliczenia z ZUS-em oraz prowadzimy ewidencję kadrowo – płacową firm i przedsiębiorstw.
Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszymi doświadczonymi i dobrze wykwalifikowanymi księgowymi. Nasi pracownicy są świetnie obeznani we wszelkich normach, zasadach i obowiązujących przepisach. Dzięki temu nasza praca zyskuje najwyższy poziom. Zachęcamy do profesjonalnej pomocy mniejsze i większe firmy, instytucje, a także klientów indywidualnych. Wszechstronność naszej oferty gwarantuje pomoc w każdym zakresie księgowości.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy