Axkid Minikid to przedstawiciel foteli RWF, przeznaczony dla dziecka o

2020-06-24

MiniKid pochyla się bardzo dobrze, maluszek wyśpi się porządnie. Wybierając fotelik Axkid, otrzymujesz w prezencie ubezpieczenie na rok, które należy zarejestrować na stronie. Nowa wersja znanego i lubianego fotelika Minikid. Fotelik samochodowy Axkid Minikid. Fotelik Move najbardziej zbliżony do modelu Minikid charakteryzuje się kilkoma uproszczeniami technicznymi, które nie obniżają bezpieczeństwa a pozytywnie wpływają na jego cenę. Axkid Minikid https://ewozki.eu/Axkid-Minikid-2-0 to przedstawiciel foteli RWF, przeznaczony dla dziecka o wadze. Axkid Minikid dostarczany jest z wkładką spłycającą, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie również mniejszym dzieciom. Axkid Minikid jest certyfikowany dla grupy wagowej 0-25 kg (ok 125cm, 6 lat) i otrzymał fantastyczne rekomendacje od wielu niezależnych instytutów. Axkid Move otrzymał bardzo dobre recenzje od kilku niezależnych instytutów testowych. Fotelik samochodowy axkid minikid. Fotelik samochodowy AXKID Move 9-25 kg Najnowszy fotelik RWF szwedzkiej firmy Axkid. Kiedy twoje dziecko wyrasta z fotelika 0-13kg Axkid Minikid będzie bardzo dobrym wyborem umożliwiającym podróżowanie tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to możliwe. Dopiero kiedy z takiego wyrośnie, Axkid Minikid. Fotelik RWF (tyłem do kierunku) Axkid Minikid. Wybierając fotelik Axkid, otrzymujesz w prezencie ubezpieczenie na rok, które należy zarejestrować na stronie. Fotel Minikid, oprócz atestu dopuszczającego do obrotu. Pliki do pobrania: Instrukcja obsługi fotelika Axkid Minikid. Noga podporowa na Axkid Move wysuwana jest za pomocą jednego przycisku, przez co regulacja stała się bardzo prosta! Axkid Minikid montowany jest za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych. Opis i dane produktu Axkid Minikid 9-25Kg. To nasz drugi Axkid Minikid. Minikid montowany jest za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych, system ISOFIX nie jest potrzebny. Axkid Minikid, 0-25 kg nie zastąpi fotelika dla noworodka. Niedługo urodzi się drugi syn i jak podrośnie, to kupię kolejny fotelik Axkid. Axkid Move zajmuje bardzo mało miejsca w samochodzie, dzięki czemu można go zainstalować zarówno w małych, jak i dużych pojazdach. Minikid wyposażony jest w unikalne , automatycznie naciąganie pasów uprzęży ,które są połączone wraz z zagłówkiem. Axkid Move jest wyposażony w jedną parę pasów mocujących, jeśli potrzebna jest dodatkowa para, można je kupić jako wyposażenie dodatkowe. Axkid Move jest dla tych, którzy szukają niedrogiego i bezpiecznego rozwiązania. Wszystkie sklepy stacjonarne zostały przeszkolone na temat naszych produktów, obsługa doskonale wie jak montuje się foteliki w aucie oraz zna niezbędne informację na temat foteli firmy Axkid.